Autentické 925 Stříbrný Přívěsek Fit Originální Náramky Oslava Čas Houpat Kouzlo Houpat Jasné CZ Ženy Berloque

Autentické 925 Stříbrný Přívěsek Fit Originální Náramky Oslava Čas Houpat Kouzlo Houpat Jasné CZ Ženy Berloque

Autentické 925 Stříbrný Přívěsek Fit Originální Náramky Oslava Čas Houpat Kouzlo Houpat Jasné CZ Ženy Berloque

272.70 Kč

Popis produktu

 • Původ: KN(Původu)
 • Boční Kámen: NIC
 • Hlavní Kámen: Zirkon
 • Kovy Typ: STŘÍBRNÁ
 • Certifikát Typ: Třetí Strany Hodnocení
 • Hmotnost: 1.78g
 • Číslo Modelu: Ajw0559
 • Kouzla Typu: Oslava Čas Houpat Kouzlo
 • Kovové Razítko: 925 Sterling
 • Autentické 925 Pramene: Přívěsky Korálky ,Houpat, Náhrdelníky
 • Šperky Styl: DIY Šperky
 • Značka: Andjwlry
 • Styl: Fit Náramek Přívěsky Stříbro 925 Originální

1. Loď China Post Obyčejné Malé Paket Plus, Nebo jiné logistické metody dle vašeho výběru

obvykle potřebovat asi 10-35 b usiness dní .

2. Jsme loď na celém světě . Všechny položky budou uspořádány, expedice do jeden obchodní den po zaplacení vymazány.

3. Loď Standardní Paušální Přepravní Služby,za normálních okolností 10-35 pracovních dnů(téměř 1 měsíc). Snažíme se poskytnout vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislý na místní celní a poštovní služby. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Budeme zodpovědní za jakékoli škody nebo ztráty vzniklé v procesu expedice

Jak mohu sledovat můj pozemek?

Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net (Zkopírovat do prohlížeče)

1. Pokud jste nespokojeni s našimi položky nebo služby, pak prosím postupujte podle dobré www.mia-naramky.cz praxi, kontaktujte nás do zpráv před odjezdem jakoukoli zpětnou vazbu. Zavázali jsme se vyřešit všechny otázky v přátelské a uspokojivým způsobem.

2. Jsme vždy odpovědět na www.mia-naramky.cz zprávy během 1-2 pracovních dnů. Pokud se nechcete dostat odpověď od nás, pak prosím zkontrolujte, zda vaše www.mia-naramky.cz zpráva. jsme odpovědět na www.mia-naramky.cz zprávu

3. Originální a zpáteční adresou poplatek nebude vrácen nebo bude vrácena za všech okolností. Musíte souhlasit a uznat tento termín, pokud jste nabídku pro tuto položku. Proto, prosím, ne si stěžovat, že se loď zpět na vlastní náklady.

1 . Pokud máte jakýkoliv dotaz, Prosím, kontaktujte nás na www.mia-naramky.cz zprávu ,Odpověď do 24 hodin.

2. Staráme se o naše stálé zákazníky, pokud máte nějaké dotazy, náš Zákaznický Servis štáby budou velmi rádi, aby vám pomohl. Snažíme v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve, nicméně, vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě. Prosím, dovolte 24 obchodních hodin pro nás odpověď.

Vážení kupující, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a hodnotit údaje o transakci (Podrobné Prodávající Hodnocení) s "DOKONALOU 5 HVĚZD". [Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu.] Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Naším cílem je, aby ujistěte se, že jste spokojeni kupující a příjemné nakupování s námi. Prosím, dejte nám www.mia-naramky.cz zprávy, zprávu před odjezdem žádné 1 nebo 2 hodnocení, neutrální, negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky. Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.

Štítky: xbox 1 packa, řetězec 80m, zeď tv 32, Klavír Klávesy, kravata pirátská, váza spike, parkgarage, tie tank 2, prius mlhy

Recenze

Hodnocení