4000mAh Solární WIFI Dobytek, Kráva, Ovce, Kůň, Velbloud Sledovací Zařízení GPS Tracker RF-V26 Plus RF-V26+ Vodotěsné Zdarma Platforma

4000mAh Solární WIFI Dobytek, Kráva, Ovce, Kůň, Velbloud Sledovací Zařízení GPS Tracker RF-V26 Plus RF-V26+ Vodotěsné Zdarma Platforma

4000mAh Solární WIFI Dobytek, Kráva, Ovce, Kůň, Velbloud Sledovací Zařízení GPS Tracker RF-V26 Plus RF-V26+ Vodotěsné Zdarma Platforma

1 116.13 Kč

Popis produktu

 • Životnost Baterie: 30 Hodin A Nahoru
 • Záruka:
 • Velikost Položky: 65*50*24 mm
 • Barva:
 • Build-in Baterie:
 • GSM frekvence:
 • Název Modelu: RF-V26 PLUS
 • Gps Modul: Ano
 • Solární nabíjení účinnost:
 • Značka: Haoday
 • Ven Moc: W
 • Speciální Funkce: Vodotěsné
 • Napětí: 5V
 • Vodotěsné: IP66
 • Bezplatná Webová platforma/APLIKACE: http
 • GPS typ: GPS Tracker

4000mAh Solární WIFI Dobytek, Kráva, Ovce, Kůň, Velbloud Sledovací Zařízení GPS Tracker RF-V26 Plus/RF-V26+ Vodotěsné Zdarma Platforma

1. Naše RF-V26+ GPS tracker může pracovat pouze s 2G sítě GSM,nepodporuje 3G, 4G nebo 5G síť.Pokud je váš 3G 4G SIM KARTA může také podporovat sítě 2G, pak je to v pořádku používat.Ale pokud vaše země mají uzavřené sítě 2G,doporučujeme, abyste si vybrat naše 3G 4G GPS GSM tracker,pro 3G a 4G trackery,prosím, odkazovat se na:

2.Volitelné Pet Límec / Zvíře Pás pro RF-V26 RF-V26+ RF-V26 Plus,prosím, Double-klikněte na následující odkaz nebo obrázek koupit:

https://www.mia-naramky.cz/store/product/New-arrival-Thick-nylon-Pet-collar-for-Pet-solar-power-GPS-tracker-RF-V26-for-dog/1490572_32679356718.html

3. RF-V26+ (4000mah) je Dlouhá pohotovostní Verze RF-V26 ,pokud potřebujete V26(2000mAh),prosím, aby to zde:

https://www.mia-naramky.cz/store/product/Waterproof-IP66-solar-gps-tracker-for-sheep-cow-animal-RF-V26-gps-gprs-gsm-locator-with/1490572_32672856737.html

* GSM čtyři frekvenční pásma +GPS sledování

* Solární nabíjení automaticky (Power on pod sluneční světlo sám o sobě.)

* Vodotěsné IP66

* SOS alarm a obousměrné volání

* Anti-odstranění alarm

* WIFI umístění a WIFI anti-ztracené plot

* Track s Web platform/ APP/ WeChat/ SMS příkazy

* Historické trasy zobrazit/ Geo-fence

* Hlasové sledování

* Nízký stav baterie alarm

* Změny SIM karty alarm

* Časový spínač

* Sledování v reálném čase: poslední hlášené pozice je zobrazena v mapě, obnovit umístění, uživatel může stisknout tlačítko obnovit v pravém horním rohu, v asi 1 minutu, pozice bude obnovena.

* Historické trase: k Dispozici jsou 3 období, zkontrolovat, zařízení, historické trasy.Pro data a omezení paměti, v současné době Aplikace poskytuje pouze každý den je cesta do 90 dnů.

* Geo-oplocení: Nastavení nebo zrušit Geo-fence oblast.Aby se zabránilo falešný poplach, uživateli je doporučeno nastavit poloměr plotu více než 500m.Konstantní stiskněte Geo-plot jméno, upravit nebo odstranit.

* WIFI plot: Nejprve si vyberte WIFI hotspot (APP v iPhone, můžete pouze vybrat WI-fi hotspot připojen na iPhone).Po nastavení úspěšně, zařízení bude posílat upozornění, když se dostane dovnitř nebo ven z tohoto WIFI plot.

Pozor: Prosím, nenastavujte dvou okolních WIFI hotspotů WIFI plot, aby se zabránilo časté falešné výstrahy.

* Hlavní monitorovací číslo: Pouze hlavní monitorovací číslo, může přijímat změny SIM karty a slabé baterie upomínky a posílat příkazy pro nastavení zařízení přes SMS.

* SOS čísla: Chcete-li nastavit SOS číslo pro naléhavé volání.

* Odpověď režimy: nastavit tři hovory odpovídat režimy:

a.Push odpověď: Když přijde hovor, zařízení bude zvonit jako telefon, musí uživatel stisknout tlačítko "SOS" odpověď je dva-cesta komunikace.

b.Auto-odpověď: Když přijde hovor z jednoho čísla SOS, zařízení bude zvonit, po jednom prstenu, to je odpověď automaticky a uživatel může mluvit přes zařízení.

c.Tichý režim: Když přijde hovor z jedné z SOS čísla, přístroj nebude zvonit, ale přijmout hovor přímo, je to jednosměrná komunikace pro hlasové monitorování.

* Odstranit budík: Po zapnutí tohoto alarmu od APLIKACE, zařízení bude odstranit režim alarm do 3 minut.Zařízení zašle upozornění, jakmile je odstraněn ze límec držáku.

* Alarm mode: Pokud Odstranit alarm se spustí, tam jsou čtyři režimy alarmu vybrat:

a.Alarm pouze pro Aplikace;

b.Alarm pro obě Aplikace a volat na oficiální číslo monitoru;

c.Alarm App a poslat SMS na hlavní monitor číslo;

d.

Poplach, App, volat a poslat SMS na hlavní číslo monitoru.

* Měkké časové pásmo: Pokud se používá v Číně, přístroj nepotřebuje žádné nastavení pro časové pásmo, při použití v zahraničí, může uživatel nastavit odpovídajícím způsobem v App.

* Přístroje jazyk / language a časové pásmo: Čínština a angličtina jsou k dispozici pro alarm SMS; Časové pásmo: Zadejte uživatelské správné časové pásmo.

* Časový spínač: Uživatel může nastavit dvě kombinace načasování přepínání.Chcete-li uložit data plán a baterie v pohotovostním režimu, tato funkce umožňuje zařízení zapnout a vypnout automaticky.

Poznámky: Tento časový spínač funkce je neplatná, když je zařízení ve slunečním světle, protože to bude automaticky zapne pod sluneční světlo.

* Vzdálený restart: Pokud zařízení funguje neobvykle, uživatel může restartovat zařízení na dálku prostřednictvím Aplikace.

* Dálkové vypnutí: Pomocí Aplikace na vypnutí zařízení na dálku.Buďte opatrní, aby ji používat, protože zařízení může být dálkově zapnut po použití této funkce.

* Alarm list: zobrazit seznam historických alarm informace.

* Připomenout: Když alarm spustil, nastavit, zda chcete dostávat nejnovější Aplikace informace o poplachu nebo není.

1ks* GPS tracker

1ks*Magnet USB nabíjecí kabel 1ks* límec Držák

1ks* Uživatelská příručka

1ks*Montážní návod

1ks*Šroubovák

1ks* Originální krabice ( Volitelné)

Štítky: asus device tracker, 4g tracker, gp tracker, mini gps lokátor mini, jeden ose sluneční tracker, tracker vehicl, tkstar, 30w led, gps tracker st 901, kráva gps

Recenze

Hodnocení