11.1 V 22.97 Wh 2600mAh Originální Baterie Notebooku SQU-1208 Pro HP Chromebook 11 G1 SQU-1208 Tablet

11.1 V 22.97 Wh 2600mAh Originální Baterie Notebooku SQU-1208 Pro HP Chromebook 11 G1 SQU-1208 Tablet

11.1 V 22.97 Wh 2600mAh Originální Baterie Notebooku SQU-1208 Pro HP Chromebook 11 G1 SQU-1208 Tablet

809.99 Kč

Popis produktu

  • Balíček: Ano
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: Kede
  • Napětí Baterie: 11.1 V
  • Typ: Li-ion
  • Číslo Modelu: SQU-1208
  • Certifikace: CE
  • Kompatibilní Značka: HP

Prosím, přečtěte si toto prohlášení před uvedením pořadí.

Vážený zákazníku,

Za prvé, prosím, potvrďte vaše stará baterie je stejná jako na obrázku a potvrďte, zda je baterie v modelu vašeho počítače. Kromě toho, protože výrobek várka otázek, datum výroby a sériové číslo se bude lišit, ale to nebude mít vliv na normální použití výrobku.

Vzhledem k koronavirus, logistika aktuálnost některých zemích bude mít zpoždění. Kromě Japonska, Jižní Koreje, Spojených Států, Singapuru a Malajsii, tyto země mohou přijímat balíčky v rámci 7-15 pracovních dnů, a zbytek bude trvat asi měsíc nebo více.

Kromě toho, protože baterie je speciální produkt a má přísné požadavky na přepravu, neexistuje žádná jiná logistiky z čeho vybírat. Vybrali jsme ty nejlepší, nejrychlejší a nejbezpečnější poskytovatele logistických služeb pro vás. Pokud máte objednávku, prosím, trpělivě čekat. Pokud jste neobdrželi zboží v dohodnutém čase na platformě, my vám vrátíme peníze. Neboj. Pokud nelze objednávku ve vaší zemi, znamená to, že je nám líto, že v současné době neexistuje logistiku, který mohou dodávat baterie do vaší země.

Při uvádění objednávky, prosím, zkontrolujte, zda vaše dodací adresa, jméno, telefonní číslo a psč jsou vyplněny správně. Pokud dodací adresa je nesprávná, příjemce nemůže být kontaktován, nebo clo je zaplaceno za přesčas (obvykle tam bude žádné daně a poplatky, budeme declear rozumná cena), dodací selhání v důsledku přesčasů, pickup, atd., balíček bude vrácen a re-dodávka nemůže být uspořádány. Pouze Brazílie můžete odeslat znovu, ale je třeba zaplatit poplatek za zpracování ve výši $6, logistiky, tyto dodatečné výdaje budou hrazeny zákazníkem.

Produkty v našem obchodě jsou přísně testovány, aby byla zajištěna vysoká kvalita a bezpečnost jako první prioritu. Původní autentické produkty jsou povoleny. Cena je nejnižší, již.

Když balíček je odeslán, budeme vám připínání číslo a můžete sledovat to na místě, Pokud to nefunguje, prosím, kontaktujte nás, můžeme vám poskytnout další odkaz, nebo požádat o vyšetřování.

Pokud to je problém s obdrželi výrobek, prosím, kontaktujte zákaznický servis v době, a my vám poskytne okamžité po-prodejní servis k vaší spokojenosti.

Přijímáme dlouhodobé spolupráce vztah, pokud máte zájem o dlouho-termín nákupu v našem obchodě, můžeme vyjednávat, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Popis:

1. Typ Baterie: Náhradní Baterie

2. Typ buňky: Li-ion

3.Napětí: 11.1 V

4.Kapacita:22.97 Wh

5.Barva: Černá

6.Výrobce Záruka:1 rok Kompatibilní S

Kompatibilní Díl. :(Použijte kláves "Ctrl" + "F" hledat pro váš model rychle.) SQU-1208

Fit Model :

Pro HP Chromebook 11 G1

Štítky: blade diamond, asus n56vb, acer chromebook, baterie notebooku hp, android tablet, xt2, chromebook notebook, chromebook, Notebook, hp hs04

Recenze

Hodnocení