Termika Laminování Plastových Laminátor Listů 220*310mm 10/50/100ks Jasné DQ-Drop

Termika Laminování Plastových Laminátor Listů 220*310mm 10/50/100ks Jasné DQ-Drop

Termika Laminování Plastových Laminátor Listů 220*310mm 10/50/100ks Jasné DQ-Drop

107.58 Kč

Popis produktu

  • Původ: KN(Původu)
  • Množství V Balení: 1-20 Listů/Balení
  • Hmotnost: 185g
  • Materiál: Korálek Povrch

Termika Laminování Plastových Laminátor Listů 220*310mm 10/50/100ks Jasné DQ-Drop

Specifikace :

Velikost: 220 * 310mm, tloušťka 50mic

Množství: 10pcs / 50ks / 100ks

Barva: jasné

Zahrnují:

Volba 1:

10ks x Termice Laminování List

Volba 2:

50ks x Termice Laminování List

Volba 3:

100ks x Termice Laminování List

Vlastnosti :

Kompatibilní s většinou termice laminátor - Pracuje s všech předních laminátory; jednoduše umístěte dokument do sáčku a vložit do laminátor

Vysoce kvalitní - Kvalitní materiál poskytuje vynikající jasnost a odolnost; foto-bezpečné

Používá se pro - Pomáhá k utěsnění a chránit vaše dokumenty

Jasné termice laminovací sáčky - vak má jasný vzhled po laminaci, což vám umožní zobrazit důležité dokumenty a vše, co potřebujete.

Vlastnosti : Silná viskozita, vodotěsné, a tak hladký jako plast

Volba 1:

10ks x Termice Laminování List

Volba 2:

50ks x Termice Laminování List

Volba 3:

100ks x Termice Laminování Listu Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.mia-naramky.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Štítky: wristbag, laminovací stroj papíry, film laminovací stroje, lamin, papírové lepicí stroj, ios teploměr, film lamin, mobilní laminovací stroj, lcd talíř, přenosný laminovací stroj

Recenze

Hodnocení