Kočka ženy, latex gumové kryty sexy černé kápi masku s růžovými uši ruční zadní zip zakázku RLM214

Kočka ženy, latex gumové kryty sexy černé kápi masku s růžovými uši ruční zadní zip zakázku RLM214

Kočka ženy, latex gumové kryty sexy černé kápi masku s růžovými uši ruční zadní zip zakázku RLM214

807.91 Kč

Popis produktu

 • Znaky: latex párty
 • Číslo Modelu: RLM214
 • Speciální Použití: Kostýmy
 • Tloušťka: 0,4 mm
 • barva: Podívejte se na barvu grafu
 • Materiál: Přírodní Latex
 • Velikost: See the size chart
 • Název Oddělení: Dospělé
 • Pohlaví: Unisex
 • Typ Zdroje: hra
 • Komponenty: Pokrývky hlavy
 • Na Zakázku: Dodávky
 • Typ Položky: topy
 • Výrobní proces: Ručně šité, Lepené pomocí Latex

Model obrázek ukazuje: latex maska, oči, ústa a nozdry otevřené, zadní zip

Barva: černá a růžová, ostatní barvy lze zakázku, pls zanechte vzkaz pro to

Velikost: XS, S, M, L, XL, XXL, a vlastní velikost

Důležité Upozornění

1) Prosím, laskavě potvrďte na velikost před vydávat rozkazy.

(a) můžete si vybrat standardní velikost-XS, S, M, L, XL, XXL.

(b) Pokud standardní velikosti nemůže fitable , může zakázku, měření velikosti stejné jako měření velikosti předních obrázek

(d) Speciální velikosti těla lidí (např. velmi velký prsa, velký kyčle, malé pasu), pls zanechte zprávu, nebo zanechat fotografii, budeme na vědomí.

2) cena v obchodě je stejná pro velikost XS, S, M, L, XL, tloušťka je 0,4 mm. Cena se bude lišit, pokud budete potřebovat jiné velikosti nebo tloušťky (0,6 mm,0,8 mm,1,0 mm). Prosím, kontaktujte nás před vaší platby.

3) Všechny položky, které mají být provedeny jako 95% podobné jako na obrázku .

4) latexové šaty je unbright (matt ) sám . Pokud chcete zazářit nebo leštění, prosím, nechte nám vzkaz, budeme používat latex olej na nehty je před lodi ven.

5) Latex lesk olej : Používejte lubrikant na bázi silikonu jako "Eros Bodyglide" ,"Eros Cult Dressing Aid" ,"pjur latex", "vivishine"

Standardní Velikost Grafu

Vlastní Velikost Opatření Obrázek Přední

Barvu Grafu

Jak pečovat o latex šaty:

Latex je vysoce kvalitní přírodní materiál . V zájmu zachování své vlastnosti po dlouhou dobu , přinášíme vám několik tipů, jak se starat o to .

Oblékání :

Za prvé , sundat všechny šperky , které mohou poškodit latex s jeho ostré hrany . Pokud máte dlouhé nehty , velkou pozornost je zapotřebí, aby se zabránilo párání latexu s nimi . Prášek vnitřní straně latex s pudrem - to výrazně snižuje tření a tak umožňuje oblékání mnohem jednodušší . Nejlepší způsob, jak dát oblečení, je použít stejnou techniku jako při uvedení na punčochy - roll up všechen materiál do obou rukou a pomalu uvolněte ji, jak si vytáhnout oblečení . Pokud potřebujete upravit oblečení poté, co jste si to , nikdy nezkoušejte vytáhněte ji prsty - jeho lepší, aby jej tlačit s celou dlaň . Tímto způsobem se vyhnete riziku ripování kus , poté, co jste dát oblečení úspěšně , jeho nejlepší nehty s latexové polsko - tímto způsobem budete dosáhnout stejný lesk jak vidíte na našich fotografiích .

Svlékání :

Je to mnohem jednodušší . Jeho nejlepší být provedeno ve sprše - jednoduše mýdlo sami a pak oblečení může být velmi snadno sundat . Poté, co jste svléknout , oblečení vyperte mýdlem a vodou a osušte uvnitř a vně .

Skladování :

Když čistý , latex má tendenci se držet sám . Proto je doporučeno prášek s mastek, aby se zabránilo této lepivost . Obchod latex v tmavém , chladném , suchém místě . Jeho nejlepší, aby ji do neprůhledného sáčku a pak do šatníku - po dlouhou dobu, dokonce i slabé světlo může způsobit změnu barvy z latexu . nedávejte váhu na to - po delší dobu , vrásky se objeví v záhybech .

Obecné pokyny pro manipulaci latex :

- pro zářící latexu používejte pouze čistý tekutý silikon. Ta samá látka se používá pro mazání kondomy , takže můžeme zaručit jeho neutralitu k oběma latex A kůži . Nepoužívejte žádné průmyslové-grade spreje .

- přírodní latex je citlivý na ultrafialové světlo ( v začátku , to dělá latex změnit barvu , později latex ztrácí svou elasticitu ) . Proto je třeba, aby latex dál od přímého slunečního světla .

- tukem ( také oleje , kromě silikonového oleje ) vliv na latex strukturu a rychle se zkrátit její životnost . Takže mějte latex pryč od nich.

- pokud potřebujete vyčistit latex , použít mýdlo a vodu . Je to také bezpečně používat čistý alkohol k odstranění skvrn . Nepoužívejte nic jiného na čištění - některé čisticí prostředky mohou způsobit latex ztratit svůj lesk nebo aby to bylo slabý .

- udržujte latex od slitiny s obsahem mědi ( např. mosaz ) . Měď může způsobit latex změnit barvu ( i když bez jeho vliv na jeho sílu , určitě to je velmi nepříjemné mít tmavé šmouhy z mědi na latex catsuit )

- vyhněte se ostré předměty, s latex . Za normálních okolností , latex je velmi pružný a silný . Ale když se dostane poškozená , bude i nadále rip velmi snadno v tomto místě .

- vyhněte se zdrojům tepla - teplo způsobí, že latex věku rychle , tak, že ztratí svou pružnost . Dělat žádné železo latex . nemyjte latex v pračce, ani sušit v sušičce

Přejeme vám mnoho příjemných chvil s latex!

Štítky: kapuce latex, latex sex oblek, přizpůsobte si vlastní, citovat latex, řasenka de terror, dospělé masku robota, halloween latexová maska, gumové holínky kostým, latex hood gay, cat noir

Recenze

Hodnocení