NAPÁJENÍ SUPER FLEXIBILNÍ a odolný penis kroužek 3,5 CM odolné silikonové kroužky zpoždění ejakulace pro muže

NAPÁJENÍ SUPER FLEXIBILNÍ a odolný penis kroužek 3,5 CM odolné silikonové kroužky zpoždění ejakulace pro muže

NAPÁJENÍ SUPER FLEXIBILNÍ a odolný penis kroužek 3,5 CM odolné silikonové kroužky zpoždění ejakulace pro muže

304.47 Kč

Popis produktu

  • Číslo Modelu: 1005001457933414
  • Sexuálně Sugestivní: No
  • Typ Položky: Penis Kroužky
  • Obscénní Obrázek: No
  • Původ: AU(Původu)

Prodloužit zábavu a potěšení poslední s touto Napájení hypoalergenní TPE penis prsten. Kroužky pro NAPÁJENÍ erekce jsou bezpečné pro tělo, které bude jistě zvýší váš výkon a zintenzivní vaše potěšení.

Penis kroužky, také volal Zúžení kroužky se používají pro předčasné krev výstup z penisu (tzv. únik žilní nebo veno-okluzivní dysfunkce). Podmínkou je, že erekce je stále ještě možné.

Pokud to spolu před časem, to může být vytvořen s pomocí penis ring. Rovnoměrný tlak v oblasti kořene penisu působí proti vypouštění předčasné krev. Aplikace provádí obstrukce průtoku krve do značné erekce posílení a protažení.

Slovo o velikost penisu, kroužky:. Ty by měly začít s větší velikosti a postupně snížit velikost v závislosti na efektu, vzít v úvahu, že kroužky mohou být použity ne více než 30 minut, protože to může vést k oběhové poruchy. Vnější Průměr kroužku 3,5 cm (není protáhl) Vnitřní kroužek o průměru 1,6 cm (není protáhl) Prsten šířka 0,9 cm

ZNAČKA

Objevte nové značky napájení, testováno a ověřeno, že kroužky jsou vysoce Hru odolné. Ať už pro začátečníky nebo pokročilé, nákup důvěryhodné kroužek optimalizuje mužskou sexuální výkonnost.

ČIŠTĚNÍ A CONVERSVACIÓN

Pečlivě vyčistěte hračku před prvním použitím a po každém použití.

Napájení je vyroben z měkké a hedvábné hypoalergenní TPE, což je velmi kluzký a absorbuje teplo z těla rychle. Hračky lze snadno čistit s trochou mýdla a teplé vody. S trochou dezinfekční prostředek toy cleaner, může zaručit, a to zejména hluboké hygieny po, v ideálním případě s Waterfeel je dokonale koordinovaný dezinfekční sprej. Získat maximální potěšení, vždy používejte vaši hračku s jedním z Waterfeel lubrikanty na vodní bázi, které dokonale vyhovují produktu. Veganské bázi vody složení chrání materiál a udržuje povrch vaší hračky pěkné a měkké. Diskrétní zásilky

Všechny naše balíčky jsou neutrální. Žádné známky, loga, žádné známky o tom, co to obsahuje. Můžete si být jisti, že nikdo nezjistí, co jste chtěli.

Jsme také neobsahují adresu našeho skladu nebo název společnosti. Takže nikdo nemůže podívat na něco o tom, co krabice obsahuje.

Záruka Spokojenosti

Chceme, abyste byli spokojeni s nákupem. To je důvod, proč máme zákaznický servis chat, 12 hodin denně s podporou ve španělštině a angličtině. Pokud máte nějaké problémy, nicméně malý, kontaktujte nás a my uděláme vše v našich silách, aby to opravit. Zajištění Kvality.

Všechny naše výrobky byly přezkoumány a jsou v souladu se všemi předpisy EU. Jsou 100% nové a vyrobené s lékařské kvalitní materiály pro zajištění vaší bezpečnosti. Můžete být v klidu @ nakupování v našem obchodě. Chceme, aby byla zajištěna bezpečnost našich výrobků, což je důvod, proč oni byli čistí a zapečetěný v obalu.

Je možné, že po otevření voní mírně, protože to byla uzavřená několik měsíců. Čisté a suché to přirozeně a zápach zmizí

Jak dlouho trvá naše zásilky vzít?

Používáme expresní přepravy pro všechny naše zásilky. To je důvod, proč budete dostávat váš produkt 3-5 dnů po nákupu podle přepravní země.

Pro objednávky do Španělska: obdržíte svou objednávku 3 dny po nákupu.

Pro objednávky mimo Španělsko: obdržíte svou objednávku 5 dnů po nákupu.

Jak dlouho trvá vyřízení zásilky?

Sbalili jsme naše objednávky do 24 hodin. Vaše objednávka bude odeslána 24h po nákupu.

Váš názor je důležitý

Chceme, aby se nejvyšší míru spokojenosti možné v naše zákazníky. To je důvod, proč jsme se starat o všechny aspekty své zkušenosti. I když nemůžeme vědět, jestli to děláme správně, dokud nebudeme znát váš názor. Pokud jste spokojeni s vaším nákupem, nechte nám hodnocení 5 hvězdiček, a říct své zkušenosti.

Štítky: jnaja cockring, zpoždění předčasné ejakulace, těsnící trysky pistole, kondom zpoždění, peni prsten, kohout, odmítl hračky, zpoždění sex, free cockring, sada cockring

Recenze

Hodnocení