Feng Shui Štěstí Brass Wall Street Býk Socha, Socha, Domácí Dekorace Zlaté Mědi Bull Představuje Štěstí Kariéry a

Feng Shui Štěstí Brass Wall Street Býk Socha, Socha, Domácí Dekorace Zlaté Mědi Bull Představuje Štěstí Kariéry a

Feng Shui Štěstí Brass Wall Street Býk Socha, Socha, Domácí Dekorace Zlaté Mědi Bull Představuje Štěstí Kariéry a

932.53 Kč

Popis produktu

  • Regionální Funkce: Evropa
  • Hmotnost: 500g
  • Původ: KN(Původu)
  • Téma: Maskot
  • Materiál: Kovové
  • barva: Zlato
  • Rozměr: 4.7"x2.7"x2.5"

Feng Shui Štěstí Brass Wall Street Býk Socha, Socha, Domácí Dekorace Zlaté Mědi Bull Představuje Štěstí, Kariéru a Bohatství

Každý, kdo vlastní to bude lepší a lepší. Tato figurka je speciální domácí dekorace, figurka je bezkonkurenční dílenské zpracování, přední módní, ukazuje osobnost a oslnivá krása. Si můžete dát to ve vašem domě nebo v autě, to bude dát vás a vaši rodinu nejlepší přání každý den!

Produkt materiál: zlatá žlutá, měď, velmi unikátní tvar, ruční práce, dobře-vyrobený, snadno se čistí.

Produktu velikost : 4,7"x2.7"x2.5" (12*7*6.5 cm)

Vzhledem k ruční měření, tam je malá chyba v velikost, prosím, laskavě pochopit.

Hmotnost : 500 g

O Bull: Wall Street Býk Socha má dobrý symbol prosperity a štěstí, symbol akciového trhu, což znamená, že akciový trh je plný nesmyslů energie. Moderní lidé používají "býka" k popisu rostoucí trend na akciovém trhu, což představuje očekávání bohatství. Proto, ať už na Východě nebo na Západě, bronz býci jsou velmi populární!

Jak můžete vidět, je v dobrém stavu, vytvořené tradiční řemeslníci a kvalifikovaní řemeslníci.

To je velká sbírka, cenné osobní změnu nebo velmi dobrý dárek.

Použití produktu: krásná socha aktualizovat dekorativní odvolání stolu a krátký prostor na polici. To vám přinese štěstí a bohatství a posílit své osobní kouzlo. To je také dobrý dárek pro své přátele a rodinu.

popis produktu

1. Poznámka: Šperky by měla být jemně otřít čistým měkkým suchým hadříkem. Pokud to je obzvláště špinavé skvrny nebo rez, můžete použít trochu teplé vody nebo octa na hadřík, aby pomohla zmírnit odolných skvrn.

2. Tento nádherný dekorativní suvenýr má nejjemnější detaily a tu nejvyšší kvalitu. Desktop scéna dekorace jsou všude. Symbolizuje štěstí, moudrost, úspěch, zrození, síla, bohatství.

Vlastnosti:

1. Celý výrobek je fascinující a živě ryté, představující štěstí, kariéru, podnikání a bohatství, a je dobrou volbou pro dárky nebo dekorativní kolekce.

2. Produkt význam: Feng Shui dekorace může přilákat bohatství z celého světa, bránit neštěstí, přinést štěstí a přilákat bohatství, štěstí, šperky. Přináší bohatství a prosperitu do vašeho domova či kanceláře, chrání váš dům a bojovat své neštěstí.

3. Produkt materiál a čištění: mosaz. Dekorativní suvenýry jsou ruční práce, práce s kovovými materiály, odolné a snadno se čistí. Pokud čištění je nutné, jemně otřete mosaz povrch měkkým hadříkem. Pokud to koroduje na dlouhou dobu, můžete otřete rez s octem.

4. Použití produktu: To je perfektní Feng Shui dekorace doma, může být umístěn v místnosti k osvěžení dekorativní odvolání krátké. To vám přinese štěstí a bohatství a posílit své osobní kouzlo. Také pěkný dárek a osobní sbírku a skvělý dárek nebo blahopřání nebo dekorativní socha

5. Použitelné příležitostech: Šperky, upomínkové předměty mohou být použity v TELEVIZI, skříně, stolní počítače, obývací pokoje, kanceláře, hotely, bary, dárky, a studovny. Lucky craft dárky pro kolegy, vynikající materiály, elegantní a elegantní řemeslné zpracování, osobní vkus displej, je nejlepší volbou pro vedoucí a kolegy.Ruční práce, tam může být trochu chyba, perfekcionisté prosím, buďte opatrní koupit.

Štítky: feng shui figurka, feng shui strom, výzdoba feng shui, horolezec stěně, sculptur, jean domů, náboženské sošky, dekor jelen, dekorace sochy, Kulka

Recenze

Hodnocení