Nové ÚDAJE BANKY Hru HDD case pro 3,5" pevný disk Pro PlayStation 4, PS 4 periferní zařízení, Příslušenství

Nové ÚDAJE BANKY Hru HDD case pro 3,5

Nové ÚDAJE BANKY Hru HDD case pro 3,5" pevný disk Pro PlayStation 4, PS 4 periferní zařízení, Příslušenství

307.38 Kč

Popis produktu

  • Plug Typ: Univerzální
  • Paměť: 256Mb
  • Kapacita: 240g
  • Původ: KN(Původu)
  • Kompatibilní Značka/Model: NIC
  • Číslo Modelu: údaje
  • Značka: ALLOYSEED

Nová DATA BANKA Hra Pro PlayStation 4 Příslušenství periferie

Funkce Snadno upgradovat skladovací kapacity PS4 na 2TB Používá všechny standardní 3.5" pevný disk místo dražší, pomalejší 2,5" disky Ušetřit peníze a získat více úložného prostoru, s 3.5" disky přes 2,5" disky rychlejší čtení/zápis rychlostí 3,5" může zlepšit dobu načítání většiny her LED indikátory znázorňují, když PS4 je ukládání obsahu nebo přístupu na pevný disk. Popis Snadno upgradovat PlayStation 4 je hard-disku na 2 TB. Data Banka pro PlayStation 4 umožňuje použití 3.5" pevný disk, aby být použit jako interní úložiště namísto skladem 2,5" pevný disk, který je dodáván předinstalovaný na systému. 3,5" disky jsou méně nákladné na vyšší kapacity než 2.5" disk ve své podstatě podporována na PS4. Typicky 3.5" mají také vyšší rychlost čtení/zápisu než 2,5" disky, které se může mírně zlepšit časy zatížení v mnoha hrách. Jednotka také obsahuje přední čelí LED indikátor, který ukazuje, kdy PlayStation 4 je přístup nebo ukládání obsahu z pevného disku. Data Banka je poháněn vestavěným-in power pass-through kabel, takže to nevyžaduje vlastní napájení. S Data Bank nainstalován PS4 vnitřní paměť lze rozšířit na 2 TB, výrazně zvyšuje množství her a uložit soubory, které mohou být uloženy v systému. Instalace Údajů Bance je snadné a trvá jen několik minut. Po zálohovat vaše uložené hry jednoduše odstranit horní kryt pro PS4 a interní 2.5" disk tím, že odstraní jeden šroub pomocí přiloženého šroubováku. Posuňte součástí SATA adaptér na místo, vyměňte šroub a pak snap Údaje Banky na vrcholu PS4. Jakmile je nainstalován, vložte kompatibilní 3.5" disku do Datové Banky a připojit Data Bank je kryt měniče. Posledním krokem je připojit Data Banky power pass-through kabel do PS4 a pak zapojte PS4 je napájecí kabel do Datové Banky. Podrobný návod, jak zálohovat a přenášet PS4 ukládat soubory, Data Bank instalace a jak inicializovat PS4 firmwaru na nový disk, jsou zahrnuty v krabici. Nyko doporučuje pouze použití pro 2TB disky v této době jako disky větší než 2 tb může způsobit problémy s ostatními Režimu a další funkce.

Teplé Tipy:

1. To je POUZE podpora pro PS4, NENÍ podpora Pro PS4 PRO a pro PS4 Slim.

2. 2TB pevný Disk Není SOUČÁSTÍ dodávky.

3. Tento pevný disk na trhu, je zapotřebí odstranit původní pevný disk a pak nainstalovat nový pevný disk, který je omezen na pro SONY hostitele.

Data Banka - PlayStation 4*1

[RelatedpruductTemplate] [/RelatedpruductTemplate]

Štítky: playstation 4 konsoly, edexcel data bank, pevný disk rack, notebook pcie, oneplus opravy, 4 ps, playstation 5 nálepku, 2 tb, pevný disk externí box hdd obora, pevný disk ps4

Recenze

Hodnocení