Jak jsem mohla říct pravdu?

Jak jsem mohla říct pravdu?

Jak jsem mohla říct pravdu?

148.08 Kč

Popis produktu

  • Značka: Альпина Паблишер
  • Závazné: Softcover/Zábaly
  • stav: Nové
  • Jazyk: Ruština

Popis Knihy

"Jiné Pohádky"-novou sérii vzdělávacích příběhů pro děti od 3 let, ilustroval důležité vlastnosti, které každý rodič chce vychovávat jeho dítě: poctivost, vedení, optimismus, schopnost přijmout sebe, laskavost atd., velký formát, světlé ilustrace a nezapomenutelné příběhy jsou právě to, co potřebujete, aby zájem kluci.

Pamatujte si, co bylo nejhorší o tobě, když jsi byl dítě, když se to stalo lhát, aby se přátelé, nebo rodiče? Myšlenka: "Co kdybych teď nikdo nebude věřit, a ne láska?", když nemůžete myslet na nic, ale lži jste řekl.

V této knize, náhodné lež, postupně naplňuje celý svět hrdinka-holčička-a dokonce vytěsňuje to sám... A jen odhodlání vrátit vše, co na kruhy pomáhá jí říct pravdu. A ukázalo se, že vůbec strach jako dítě si myslel. Protože naše blízké milovat nás bez ohledu na naše akce, a pravda je vždy lepší než ležet, i když není. Více o knize O tom, co je To příběh pro děti a rodiče o tom, jak být, pokud jste lhal a nevím, jak ti říct pravdu.

Lež holčička se změnil na červený míč, který vyrůstal, dospíval, dokud celý svět kritizovaný.

A jen odhodlání vrátit vše, co na kruhy pomáhá jí říct pravdu. A ukázalo se, že vůbec strach jako dítě si myslel. Koneckonců, naše blízké milovat nás bez ohledu na naše akce, a pravda je vždy lepší než lži, i když ne nezměřené.

Citace jsem se snažil nevšímat si jí, ale lež byla stále blízko... a tady a tady a ještě tady. Celou dobu kolem. Vlastnosti autor dává dospělých jedinečnou příležitost-podívat se na situaci očima dítěte. A děti vidí, že nejsou sami v jejich pocitech a strachu. A to říká tak, že to bude jasné, pro nejmenší, a to již dospělí čtenáři.

O seriálu "Jiné Pohádky"-novou sérii vzdělávacích příběhů pro děti od tří let, které ilustrují důležité vlastnosti, které každý rodič chce vychovávat jeho dítě: poctivost, vedení, optimismus, schopnost přijmout sebe, laskavost, atd D.

Pro koho Pro děti od 3 let, chlapci a dívky.

Zpětnou vazbu od odborníků Děti budou cítit velmi dobře, text, zkušenost hlavní hrdinky a radost z finále. Dává jednoduchý a jasný způsob, jak -, aby získali sílu a odstranit z ramen obrovská zátěž spočívá. A pro dítě, on je opravdu velký, každý den zvyšuje. Po přečtení této knihy, můžete mluvit o řadě věcí-proč se lidé lhát a podvádět, proč jsme tak tvrdě na naše vlastní lži, a na důvěru a lásku?

Doufám, že nanydoglo,

Hlavní editor křídy

Doprava

Volné dodávky v Moskvě a regiony s cílem výši více než 2000 rublů

2020-05-15 20:22

Štítky: Mahjong Mat, box dlaždice, desky dlaždice, 5 v 1 deska hra, dart dárek, hra pub, mah jong nastavit, hra dřevo, míč desková hra, 155 dřevěné puzzle

Recenze

Hodnocení