Luxusní Dešťovou Sprchou Kapesní Sada Anion Vysoký Tlak Sprcha Koupelna Miniaplikace Vody Vrabci Handheld S AUF OFF Pauza

Luxusní Dešťovou Sprchou Kapesní Sada Anion Vysoký Tlak Sprcha Koupelna Miniaplikace Vody Vrabci Handheld S AUF OFF Pauza

Luxusní Dešťovou Sprchou Kapesní Sada Anion Vysoký Tlak Sprcha Koupelna Miniaplikace Vody Vrabci Handheld S AUF OFF Pauza

249.23 Kč

Popis produktu

  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: ABS Plast

Luxusní Dešťovou Sprchou Kapesní Sada Anion Vysoký Tlak Sprcha Koupelna Miniaplikace Vody Vrabci Handheld s AUF OFF Pauza

Popis:

Silný Sprej Sprchová hlavice je 3-Režimy sprcha rychlost, která je pod Tlakem a může se otáčet do 360°.Jeho sprchovou hlavicí poskytuje až 200% větší tlak vody, uklidňující pryč bolesti, napětí a duševní únavě, při 35% snížené náklady na vodu.

Humanizovaný design, pohodlné a rychlé.Jeden klíč zastavení vody jednou otevře a použije.

To může také obrátit na hadici pro čištění koupelny dává stejný tlak potřebný k sprej pryč skvrny a nečistoty z vaší koupelny.

360° volně nastavitelná otočná hlava zajišťuje, že můžete nastavit sprcha, nechat vy a vaše rodina vychutnat relaxační sprcha zkušenosti.

Není třeba volat instalatéra. 3 V 1 Vysoký Tlak Sprchová hlavice může být snadno instalovat bez použití nářadí.Je kompatibilní s NÁS všechny standardní sprchové hadice a sprchové příslušenství.

S stop funkce, není třeba zavřít ventil ve středu znovu nastavit teplotu vody, aby vaše sprcha jednodušší, zejména pro dospělé, zdravotně postižené, batolata, miminka, děti, domácí zvířata, lze použít jako RV sprchy.

Inovativní nastavitelný odnímatelný design.Jednoduše změnit tlačítko mode a na středním panelu tlačítko v opačném směru twist otevřít.

Husté malé otvory design dělá pro silný tlak vody, zatímco stále měkké a jemné ve stejnou dobu-úspora vody až o 30%, 200% nárůst rychlost vody v porovnání s běžnou sprchou pro nízký tlak vody.

3 Sprchové Režimy:

1. Pulzní režim – Silný a mocný vody.

2. Surfování režim – Plný vody, velká voda, nealkoholické střední pás vodní režim, otevřít póry a uvolnit lidské únavy.

3. Dešťový režim – Velký odpadní prostor, delikátní proud vody, měkké a pohodlné, což přispívá k zážitek ze spánku.

Každý režim vám dává zvláštní sprchový kout.Voda je v pořádku a dokonce, což vás a vaši rodinu, aby si relaxační sprcha zkušenosti.

Specifikace:

Materiál:ABS

Rozměry:16x8cm

Obsah Balení:

1x Sprchová hlavice

Štítky: dámy sprchový set, nastavit sprcha, hlavová sprcha, hlavová sprcha spínač, lesklý sprchový set, sprchový set sprcha, mini sprcha, déšť sprcha, sprcha svítidlo set, ruční sprcha

Recenze

Hodnocení