DG600F Mince Časovač Ovládací skříňky s multi mince volič acceptor pro pračku masážní křeslo podporu, 6 druhů mincí

DG600F Mince Časovač Ovládací skříňky s multi mince volič acceptor pro pračku masážní křeslo podporu, 6 druhů mincí

DG600F Mince Časovač Ovládací skříňky s multi mince volič acceptor pro pračku masážní křeslo podporu, 6 druhů mincí

1 451.55 Kč

Popis produktu

 • mince: Přijmout 6 mincí
 • Věk: >6 Let
 • Mince Průměr: 17mm~30.5 mm
 • místo původu: Vyrobeno v Číně
 • Použití: Arkádové herní stroj/automat/Pračka
 • Funkce: Řízení času
 • Číslo Modelu: DG600F
 • Původ: KN(Původu)
 • Pracovní Napětí: DC12V
 • Typ: Přední vložit typ Multi mincovníku
 • Mince tloušťka: 1,25 mm-3,2 mm
 • Pracovní proud: 60MA

DG600F Mince Časovač Ovládací skříňky s multi mince volič acceptor pro pračku masážní křeslo podporu, 6 druhů mincí

Funkce:

DG600F Mince Časovač Ovládací skříňky s multi mince volič acceptor pro pračku masážní křeslo podporu, 6 druhů mincí

DŮLEŽITÉ: tento výrobek je vlastní produkt,Když budete hrát, aby,Prosím, Zanechte nám meaage níže:

1. Které mince chcete stroj přijmout

2. Kolik času 1unit mince ovládat.

3.Napětí stroje jste připojeni časovače pole. To může být 110V/220V AC nebo 12V DC

Příklad: potřebuji mince časovač box přijmout 50c,ubytování 1 euro,2 euro, a 50c=10 minut.Pak jsme se nastavit mince accetor přijmout 50c,ubytování 1 euro,2 euro a časovač jako

50c=10min, ubytování 1 euro=20 min,2 euro=40mins čas se hromadit,když zadáte 50c a ubytování 1 euro, dightal zobrazení 30min.Máme téměř všechny různé mince z celého světa,můžete splňuje 90% countrious na světě

Budeme nastavit stroj před odesláním, když jsme se přijímat vaše požadavky.

LED displeje a čas uložení informace. Povolit nastavit akumulační vkladu za jeden časovací jednotku,tak k řízení napájení tim Umožňují nastavit délku načasování jednotky. Během časovače běží, udržet nabíjení, nebo přestat účtovat je volitelnou nasekané Umožní zkontrolovat poplatku podrobnosti. Schopen přijímat multi-hodnota mincí, když spolupracují s naší Multi-hodnota mince acceptorm,Podpora pro nastavení 6 Skupina mincí Schopen přijímat multi-hodnota mince Naší společnosti se může vyvinout Časovač s multi-trasy jako atypické požadavky Tohoto produktu (jednotku času, napájení a napětí) mohou být změněny jako požadavky zákazníků

Balíček zahrnuje:

1 PC x Mince časovač box

1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

Pro všechny kupující z Brazílie , Brazílie Post dočasně oznámila, že bude účtovat poplatek ve výši 15 dolarů (asi 3,5 dolarů ) na objednávku, takže předtím, než jste rozkaz, je lepší mít známý, když vaše objednávka dorazí v Brazílii celní, budete muset zaplatit 15 dolarů reais (asi 3,5 dolarů) na objednávku pro daně.

1) Pokud jste v Brazílii, doba dodání je 25-90 dnů, bez ohledu na to, jaký způsob dopravy, protože z vlastní.

2) Pokud se vám výběr DHL/FedEx/TNT/UPS Urychlené, možná muset zaplatit nějakou daň, když jste podepsal box.

3) Pokud jste z Brazílie, Chile a Argentina, a vyberte DHL/FedEx/TNT/UPS, prosím, provise nám vaše daňové identifikační číslo, aby pomohla zboží předat vlastní rychleji.

4) Pokud jste z Brazílie, Chile a Španělsku, a vyberte UPS přepravní cesty, budete muset ukázat doklad o zaplacení poplatku, až se dostanete na pole.

5) Pokud jste ze Švýcarska, Švédska, Rakouska, a zvolte TNT způsob dopravy, budete muset ukázat payment důkaz, když se dostanete na pole.

6) Pokud jste z Německa, a zvolte TNT způsob dopravy, uveďte, prosím, váš kód společnosti

7) Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka! 1) máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. 2) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a číslo vaší objednávky. 3) My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.mia-naramky.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Štítky: legi dráp stroj, sega mince posunovač, mince časovač, akceptor, aptonia masáž kit, díly masážní křeslo, senior masáž matrace, pinball arcade, claw machine, deska pandora box 6

Recenze

Hodnocení