Nordic Bavlněné Povlečení Minimalistický Retro Střapec Koberec Velký Kulatý Ložnice Konferenční Stolek Pad Ručně Tkané Pohovka Polštář Tatami Rohože

Nordic Bavlněné Povlečení Minimalistický Retro Střapec Koberec Velký Kulatý Ložnice Konferenční Stolek Pad Ručně Tkané Pohovka Polštář Tatami Rohože

Nordic Bavlněné Povlečení Minimalistický Retro Střapec Koberec Velký Kulatý Ložnice Konferenční Stolek Pad Ručně Tkané Pohovka Polštář Tatami Rohože

1 349.99 Kč

Popis produktu

  • Vzor Typu: GEOMETRICKÉ
  • Věkové Skupiny: Dospělí
  • Použití: Modlitba
  • Mytí Styl: Ruční Mytí
  • Funkce: Anti-Slip
  • Technics: Tkané
  • Číslo Modelu: Koberec
  • Materiál: 100% Polyester

Materiál směs

Hlavní složkou fabric Polyester (polyester)

Hlavní složkou obsahu tkanina je 41% (včetně) do 50% (včetně)

Fabric sub-component polyester vlákno (polyester)

Fabric sub-složky, obsah 45

Kulatý tvar

Proces tkaní stroj

Vzor stripe

Čištění typ Pratelné v pračce

POZNÁMKA(následující je velmi důležité, prosím, přečtěte si to pozorně!!!!)

1. O dodací lhůtě

Dodací lhůty se liší v závislosti na logistiku. Slibujeme, že budeme dodávat do 60 dnů od vašeho oznámení o doručení (ne vaší objednávky platba času), jako je datum platby z 28. Března 2019. Jsme se zavázali k dodání od 28. Května 2019. Pokud můžete, prosím, přijměte toto pravidlo, prosím kupte si pečlivě.

2. O dodací době

Platforma pouze předpovídá, doba dodání na základě big data. To je pouze pro referenční účely. Může to být brzy, ale to může být odloženo. Například, odhadovaná dodací lhůta pro přijetí na ruské platformy je 21 dní, ale nemůžeme zaručit, 21 dnů po příjezdu. To může trvat jen 15 dní. To může trvat dalších 45 dnů, což je normální rozmezí. Je-li spor předložen později, než se očekávalo, tento důvod nemůže být přijata. vyhla.

3. O logistické informace o sledování

Podívejte se prosím na následující podle logistické metody, které jste vybrali.

K dispozici: www.mia-naramky.cz Standardní Doprava/ePacket Balíček/China Post Air Mail (několik zemí nepodporují, nebo jednoduše sledovat informace) / www.mia-naramky.cz Saver Shipping (jednoduché informace o sledování pouze) / www.mia-naramky.cz Premium Doprava.

K Dispozici: Cainiao Super Ekonomika / China Post Obyčejné Malé Paket Plus / Yanwen Hospodářské Air Mail.

4. O velikost

Některé produkty jsou tkaniny elastické produkty. Po manuální měření, chyba 1-4 cm je v normálním rozmezí. Prosím, buďte rozumný před nákupem.

5. O barevný rozdíl

Naše výrobky jsou skutečné záběry. Skutečné produkty a obrázky se mohou lišit vzhledem k rozdílům v osvětlení, zobrazení nebo výrobní šarže. Zvažte prosím pečlivě před nákupem.

6. O tarify

Veškeré zboží prodávané v tomto obchodě nezahrnuje žádné celní povinnosti v cílové zemi. Tarify pro všechny cílové země hradí kupující. Prosím, pochopit místní politiky před nákupem. Děkuji.

7. O balení

Nechceme nabízet v maloobchodním balení nebo nabízejí pouze jednoduché OPP taška. Pokud vás nabídka obchodu nebo jako dárek, prosím, zvažte balení otázky.

8. O pořadí rozdělení

Pokud výrobek, který si koupíte překračuje hmotnost, objem nebo množství limit logistické společnosti, budeme posílat dva nebo více balíčky samostatně. Například, pokud si koupíte 15 potahy, můžeme je rozdělit do 2 balení,Jeden s 8 potahy,jiné se 7 potahy na židle,a poslat je ven ve stejnou dobu. Ale protože z různých balíčků, nemůžeme zaručit, že dorazí ve stejné době, Možná jednou dorazí jako první a ostatní dorazí později. Prosím, buďte trpěliví. Pokud nemůžete přijmout to, prosím, dejte nám vědět.

Štítky: foto tapetes, koberec, kuchyň, podložka myš, ložnice koberec, evropská koberce, rohože tatami, velký jóga mat, ložnice nábytkem., koberec nordic, pokrývá de dekorační polštáře na pohovce

Recenze

Hodnocení