4.2 M Závěs Tichý Kolejnice Inteligentní Wifi Elektrický Závěs Motoru tuya smart smart life App +Dooya DC2700 433MHZ dálkový ovladač

4.2 M Závěs Tichý Kolejnice Inteligentní Wifi Elektrický Závěs Motoru tuya smart smart life App +Dooya DC2700 433MHZ dálkový ovladač

4.2 M Závěs Tichý Kolejnice Inteligentní Wifi Elektrický Závěs Motoru tuya smart smart life App +Dooya DC2700 433MHZ dálkový ovladač

3 142.14 Kč

Popis produktu

  • Rolling Rychlost: NIC
  • dostupné okno: Pro Všechny okna (135 stupeň U typu/90 ° typ L)
  • Příkon: None
  • Napětí: 110-240V
  • Příslušenství: běžci,sledovat,skluz dílů, montáž,stropní držák
  • Posuvné zařízení: Obecné řemenice
  • Materiál: Vysoce Kvalitní Hliníkové-hořčíkové slitiny
  • Číslo Modelu: wifi motor a 4,2 M oponou track

Tichý trať 4,2 M Záclonové Kolejnice Inteligentní Wifi Elektrický Závěs Motoru tuya smart smart life App +Dooya DC2700 433MHZ dálkový ovladač

Poznamenal: Packling seznam

1.WIFI motor*1ks

2.433 MHZ dálkový ovladač DC2700 1ks

3.trať 4,2 M(dvojité otevřené nebo single, stropní mouonting)

Tato sada je zahrnout závěs trať 4,2 M,pokud váš délka je méně než 4.2 m, jako 4m,4.1 m,pls zanechat zprávu, pokud si koupíte tento sad, nabízíme vám 4,2 M oponou track a závěs motoru a DC2700.

Teplé Oznámení trati se prodává Metr ,tento odkaz obsahovala motor a dálkové ovládání 1 a 3M Sledovat, Pls nainstalovat skluzu dílů sestavit před zahájením provozu trati .Neinstalujte motoru sledovat, dokud můžete provozovat trať hladce manuall.Jinak pás Může být zničen Budeme loď jako Stropní instalaci, Střední Otevřít ve výchozím nastavení , pokud potřebujete straně montáž na zeď, Pls kontaktujte nás a my vám kolik boční držáky potřebujete.Pokud si nejste tak jisti, že pro délku, kterou potřebujete, pls kontaktujte nás.Jako přehled je přizpůsobení produktu, nepřijímáme vrácení zboží a vrácení platby .Pokud váš délka je více než 3m, pls kontaktujte nás pro nejlepší nákladově efektivní způsob dopravy.Jako www.mia-naramky.cz způsob dopravy platformy omezené,budeme nabízet nejlepší způsob dopravy.Pokud budete potřebovat typu "U" nebo "L" typ, opona sledovat , pls také, dejte nám vědět, můžeme přizpůsobit.Tato trať může také pracovat s Dooya KT82/DT82 TN/TV/LE nebo xiaomi curtian motor

O Trati

O Shippment

1.PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY.Vyrábíme shippment do 2-15 dnů po ověření platby.

2.Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3.Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4.SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.Jsme schopni přijmout žádnou odpovědnost za případné vlastní zpoždění.

5. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

6 Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

7 nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo impot daně.

Návrat a Vrácení peněz

1.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, konkrétní důvody pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.mia-naramky.cz.VÍTĚZNÁ NABÍDKA MNOŽSTVÍ.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4.Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

O Záruku

1.1 Rok Výrobce omezená Záruka za vady zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2.Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

O Zpětnou Vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Pokud existuje něco, co můžeme pomoci nebo poskytnout,pls padl, kontaktujte nás!

Štítky: závěs zigbee, život spínač, spínač tuya, závěs motoru, závěs železniční trati, dveře tuya smart, dooya, závěs dooya, záclonové kolejnice, závěs motoru tuya

Recenze

Hodnocení