Integrace DRSSTC Driver Board Tranzistor Dual Rezonanční Hudba Tesla Coil (driver Board)

Integrace DRSSTC Driver Board Tranzistor Dual Rezonanční Hudba Tesla Coil (driver Board)

Integrace DRSSTC Driver Board Tranzistor Dual Rezonanční Hudba Tesla Coil (driver Board)

643.84 Kč

Popis produktu

  • Certifikace: CE

modname=ckeditor

Board-control box možnost je včetně Pohonu deska + Ovládací box a příslušenství.

Aby se malé DRSSTC artefakt!Integrované DRSSTC řídit!

Řidič board je jednoduchý v zapojení a snadné použití, která řeší problém, že malé DRSSTC potřebuje modulární kombinace.Integrovaný driver board nejen integruje logiku obvod ovladače a půl-můstek střídače obvodu, ale také integruje rezonanční kondenzátor a signál transformátor na desce řidiče!Žádné externí!Můžete přímo použít napájení, generování oblouku až do 35 cm, nebo tak!Bez napájení z autovoltage regulátor!

Řídit rada možnost zařadit: dokončení hnací kotouč x1pcs, 7025 chladicí ventilátor x1pcs, bezpečnost trubice x2pcs, M3 hnací kotouč podporu mědi sloupec x4pcs, šroub M3 x4pcs.

Control box set obsahuje:optický kabel,Audio kabel,napájecí adaptér,Skončil controller

Poznámka: disk neobsahuje optické vlákno pulzní hustota správce.Další nákup je nutná!

Poskytují pouze Textové instrukce pouze!

Žádné vedení kresby!Rozhraní definice jsou všechny vytištěné na tabuli

Nová Verze!!!

Obchodník sám s tímto pohonem desky, aby se hotový výrobek běží efekt skutečný obraz ↓

\\

Upozornění:

Teslův transformátor je speciální vysoké napětí zařízení, výroba a provoz tesla cívky může způsobit zranění osob nebo škody na majetku, s následky, které nemají nic společného s projektantem nebo prodejce zařízení.

Bezpečnostní opatření a bezpečnostní upozornění:

Nedotýkejte se výstupního oblouku tesla cívky.Jakmile se dotknete oblouku, může dojít k popálení.V nejhorším případě, můžete obdržet potenciálně život ohrožující úraz elektrickým proudem

napájení běží na hnací kotouč je také nebezpečné, disk, deska má instalovaný výkon velmi velké kondenzátory!Takže po výkonu na hnací kotouč zakázat přímý kontakt!V případě výpadku napájení z hnacího kotouče, je doporučeno, aby se první řez vypněte napájení, počkejte na výstupní oblouk tesla coil zmizí, pak odříznout napájení disku, a nechat řídit desce po dobu nejméně 5 minut.To je, aby se zajistilo, že poplatek uloženy ve skladování energie kondenzátor může být propuštěn bezpečně!Manuální zkratu není dovoleno uvolnit náboj, který může poškodit skladování energie kondenzátor!

vyžaduje, aby uživatelé mladší 18 let používat pod dohledem zkušeného dospělého!

Když tesla coil funguje, to bude generovat silné magnetické a elektrické pole, které bude generovat induktivní proud na okolní kovové předměty včetně drátů, kabelů a okolních elektronických zařízení, a vytvořit silné elektromagnetické záření!Proto, tesla cívky jsou zakázány, pokud tam jsou implantovány/non-implantabilní elektronické lékařské zařízení, dopravci kolem!Kardiostimulátory jsou není dovoleno!Lidé s kardiostimulátorem by měli držet dál od zařízení!

Tesla cívky výstupní oblouk zvuk je velmi hlasitý, je doporučeno, že si připravte špunty do uší na ochranu bubínku!

Tesla cívky výstupní elektrický oblouk vysoké teploty a vysokého tlaku způsobí, že plyn ve vzduchu tvořit další sloučeniny, včetně ozón a oxidy dusíku, tesla coil práce, když se můžete cítit zápach, tak prosím, aby se teslovy cívky pracovní prostředí, dobré větrání, aby se zabránilo koncentrace ozonu a oxidů dusíku excitant zápachu!

Vysoká teplota oblouku tesla cívky může zapálit hořlavé předměty, včetně pevné látky, kapaliny, plyny, atd. Proto je zakázáno umístit hořlavé a výbušné předměty v okolí pracovního prostředí, tesla cívky, a dát příslušné hasicí zařízení na pracovišti!

Když tesla coil pracuje, prvek napájení, chladič a další díly bude generovat teplo, takže chladicí ventilátor musí být udržovány v provozuschopném stavu v průběhu celého pracovního procesu.Vysoké provozní teploty shoří disk talíř!

Po elektrifikovaný provoz tesla coil, prosím, nedotýkejte sekundární cívky.Tam bude určité indukci napětí v sekundárním vinutí.Ne přímo odpojte zemnící vodič.

Stručný popis driver board ladění:

První připojení disku, napájení, zakázat reverzní připojení, reverzní připojení, musí hořet!LED1 svítí kontrolka na desce řidiče bude vždy, když ovladač napájení je správně připojen, což znamená normální provoz řidiče!

Přístup na vlákno řídicí signál, ukazatel LED2 bliká v závislosti na frekvenci vstupního signálu, to je normální přenos provozních signálů!Protože není tam žádný nadproudovou ochranou funkci v konstrukci hnacího kotouče, je nutné, aby limit pulsu řídícího signálu.Mohu poskytnout referenční hodnoty: šířka impulsu je až 100us v pevné frekvence režim, frekvence je 440hz, a šířka impulsu je až 50us v hudebním režimu.Pokud si koupíte odpovídající regulátor ve stejné době, já vám pomůže nastavit šířku impulzu a frekvence v závislosti na referenční hodnotě!

Připojení primární cívky na primární terminál vytiskne na desce řidiče.Všimněte si, že směr vinutí primární cívky by měly být stejné jako u sekundární cívky.

Přirozené frekvence sekundární cívky se vypočítá.Od té doby moc half-bridge POUŽÍVÁ IGBT, je doporučeno, aby potlačit přirozené frekvence sekundární cívce pod 200khz.Přirozené frekvence sekundární cívky mohou být získány tím, že praktické zkoušení a generátor signálu a osciloskop je třeba být připraven.Konkrétní zkušební metoda: připojte zemnící vodič z generátoru signálu a oscilogramu, signál výstupu z generátoru signálu připojen na sekundární vinutí uzemnění osciloskopu vstupní signál asi 10 cm od vrcholu sekundární cívky pevné vzdálenost, nastavte generátor signálu výstupní amplituda je asi 10 v, výstupní puls nebo sinusové vlny lze nastavit generátor signálu frekvence, najít osciloskop zobrazení amplituda maximální počet bodů, v této době generátor signálu výstupní frekvence je sekundární cívky vlastní frekvence.Je důležité si uvědomit, že blízkost lidského těla a testovací prostředí může mít také vliv na výsledky testu!Proto, je doporučeno, aby test v otevřeném prostředí s tělem nejméně jeden metr od sekundární cívky.Pro zajištění přesnosti výsledků zkoušek!

Štítky: mikro tesla coil kit, teslův generátor elektrické, bd243c, kondenzátor sporák, cívky tesla, hudební tesla, teslacigs tallica tesla coil, teslův transformátor sstc, hudba tesla, rda cívky kit

Recenze

Hodnocení